تحت طلسمِ در و دیوار ها، تحت طلسمِ بسیار محکمِ دیوار های بتنی. پرورش یافته زیر آسمانِ آلوده ی شهر های میلیونی. قدم هایم اولین بار از بعد از یاد گرفتن به درستی برداشتنشان، نه روی چیزی واقعی ک روی ترکیبِ شیمایی کربنی رفته است و خاکِ تمیز چ بسیار از ما به دور است. ما تحتِ تاثیر نفوذ افکار آلودهِ انسان های مبتلا بدین ویروس، قانون مند شده و پرورش یافته ایم. با تمام این دیوار های بلند چند ده متریِ دور و برمان، نگاهمان از چند قدمی آنطرف تر، پیش نرفت و احساساتِ غریضی ـمان از توی جعبه های جادویی پرورش یافت. به شکلی کنترل شده، گوسفند وار حرکت می کنیم. ک می دانم انگار، کمی دیر است و من هم آلوده، به ویروسِ فراگیرِ نادیدنی، آجری میان آجر های این دیوار شده ام، هر چند ک احتمالا پی چسبناکم آنقدر ها هم مقاوم نبوده است! اما، این فاصله تا خاک واقعی را افتادن از بلندای این دیوار، مرا خواهد شکست و برای برگشتن به هر آنچه ک باید می بود، دیر است. حال، تنها می توانم بگویم ک خوشحالم، هرچند ک نه یقینا اما خوشحالم ک شاید می توانم حداقل کمی درست تر ببینم و دور و بر من هنوز، همگی خوابند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطلب اختصاصی اسید سولفوریک Kevin کاغذ ديواري طراحی سایت به صورت رایگان دست نوشته های من ... سوالات استخدامی ايران نياز